TPA3255 Class D Amplifier XY-AP3002 Pure Power Amplifier Board 300W x 2 Digital Audio Amplifier Home Theater Amplifier
HomeStore
Select Model
-70%
The Story
Features:
1. Support one click bridging, 600W high-power output, strong power.